VII. Evezős Óvár Kupa

A verseny időpontja: 
szombat, 2010, August 21 - 10:00
A verseny vége: 
vasárnap, 2010, August 22 - 17:00
A verseny helyszíne: 
Mosonmagyaróvár Mosoni – Duna Strand u.
A verseny rendezője: 
Mosonmagyaróvári Vízisport Egyesület, Mosonmagyaróvár Önkormányzata
A versenybíróság elnöke: 
Pál Tibor
Nevezési határidő: 
szerda, 2010, August 11 - 15:00
Szupervízor: 
Seregély Gábor
Nevezési határidő:                               2010. augusztus 11. (szerda) 15: 00
                                                           mvse1993@citromail.hu
Kapcsolattartó:                                    Nagy Gábor +36-70/2272309
Versenytanácsülés:                              2010. augusztus 27. 8: 00 Vízitelep
Díjazás:                                               I – III. helyezettek éremdíjazásban részesülnek
                                                           A pontverseny győztese az Óvár Kupát veheti át.
Versenytáv:                                         500 m.
Versenyszabály:                                   A versenyen a MESZ szabályai érvényesek.
                                                                               A versenyzők egy korosztállyal feljebb is indíthatók
 
Versenyszámok:
                                              I. nap    1.         NI                                           1x
2.         FF                                           2x
                                               3.         FS                                          1x
                                               4.         NS                                          2x
                                               5.         FT                                          4x+
                                               6.         Lány mini 12 év                       1x
                                               7.         FI                                           2x
                                               8.         NT                                          4x+
                                               9.         FV                                          2x
                                               10.       Fiú mini 13 év                          1x
                                               11.       NS                                          4x+
                                               12.       NT                                          1x
                                               13.       FS                                          2x
                                               13
                                               14.       Lány mini 11 év                       1x
                                               15.       NT                                          2x
                                               16.       NS                                          1x
                                               17.       FT                                          1x
                                               18.       Fiú mini 11 év                          1x                   
                                               19.       NF                                          1x
                                               20.       Vmix                                       2x
                                               21        TMix                                       4x+
                                   II. nap  22.       Ért. akad. és egészséges versenyző integrált 2x
                                               23.       Vmix                                       4x+
                                               24.       FI                                           1x
                                               25.       Lány mini 13 év                       1x
                                               26.       FT                                          2x
                                               27.       NI                                           2x
                                               28.       FS                                          4x+
                                               29.       FF                                          1x
                                               30.       NF                                          2x
                                               31.       Fiú mini 12 év                          1x
                                               32.       NT                                          2x
                                               33.       FV                                          1x
                                               34.       SMix                                       4x+
                                               35.       Családi                                   2x
                                                          (testvérpár, gyerek – szülő, házaspár)
                                               36.       IMix                                        4x+
A második napon sárkányhajó versenyt is rendezünk a résztvevő egyesületek között. (16fő) 10 fiú és 6 lány