Duna Kupa

A verseny időpontja: 
szombat, 2010, August 7 - 10:00
A verseny vége: 
vasárnap, 2010, August 8 - 16:00
A verseny helyszíne: 
Mohács, Duna-szakasz 1447-1449 fkm között
A verseny rendezője: 
Mohácsi Torna Egylet
A versenybíróság elnöke: 
Pál Tibor
Szupervízor: 
Pénzes László

Nevezési határidő:   2010. július 28.
Versenytanácsülés:  2010. augusztus 7. 14°°  MTE Csónakház
                                      2010. augusztus 8.  7°°   MTE Csónakház
Költségek: A rendezés költségei a MTE-t, a részvétel költségei a szakosztályokat terhelik.
Díjazás:    Az indulók számától függően az I.-III. helyezettek éremdíjazásban, a győztesek tiszteletdíjban részesülnek.
      FI 8+ Kovács Tibor örökös vándordíj
      Dr. Szkladányi László ö.v.díj a legeredményesebb mohácsi versenyzőnek
 

Megjegyzés: 

      Egy nevezés esetén a versenyszámban a versenyt nem rendezzük meg!
      A versenyzők egy korosztállyal feljebb indulhatnak.
      Előfutamot nem rendezünk!
 

Versenytáv:    1000 m
Pótnevezés:    Lehetséges, de emiatt új futamot nem rendezünk!
 

Versenyszámok
                                          
I. nap             kezdés: 15:00                                       II. nap         kezdés:            8:50
 
1. FF                                                  4+                    20. NF                                   2x
2. NI                                                   1x                    21. NS                                   1x
3. NT                                                  2x                    22. FI                                     2x
4. FS                                                  2-                      23. Leány mini A 12 évig         1x
5. Leány mini B 13 évig                        1x                    24. NT                                    4x+
6. FF                                                  1x                    25. FF                                    2-
7. FT                                                  2x                    26. FT                                    1x
8. FI                                                   2-                     27. NI                                     2x
9. NF                                                  4x                    28. FV "A"-"G"                       1x
10.NT                                                 4+                    29. Fiú mini B 13 évig              1x
11. Fiú mini A 12 évig                          1x                    30.FS                                     4x+
12. FS                                               1x                    31. FI                                     1x
13. FF                                               2x                    32. NF                                    2-
14. NS                                               2x                    33. NT                                    1x
15. NF                                               1x                    34. NS                                    4x+
16. FI Kovács Tibor ö. v. díj                  8+                   35. FT                                     4x+
17. FS                                               4+                   36. FS                                    2x
18. NI                                                 4x-                  37. FF                                    8+/4x-
19. FV                                                8+ 500 m