Bled: a magyar csapat ismét megnyerte az éremtáblázatot!

 Lezajlott a 61. Bledi Nemzetközi Regatta két versenynapja. 
A májusi felnőtt versenyek után, ezzel tehát az ifjabb korosztály is megmutathatta, hogy kitűnő úton halad a felkészülésben a nagyobb nemzetközi megmérettetések előtt.

Érmes egységeink a szombati versenynapon:

Németh Mercédesz: Ifjúsági egypárevezős: 1. hely
-Abid Syham: Felnőtt könnyűsúlyú egypárevezős: 2. hely
-Danó Dániel, Barocs Bende: Ifjúsági kétpárevezős: 1. hely
-Szabó Márton: Ifjúsági egypárevezős: 3. hely
-Illényi Dániel, Schopf Barnabás, Borsányi Gábor, Kerekes Krisztián: Ifjúsági négypárevezős: 1. hely
-Kunstár Márk, Király Csaba: Serdülő kétpárevezős: 1. hely
-Benárik Dávid, Lajkó Áron: Serdülő kettes: 2. hely
-Rakonczai Péter, Császár Máté, Faluvégi Szilárd, Király Miklós: Serdülő négypárevezős: 2. hely
-Tari Kitti: Serdülő egypárevezős: 3. hely
-Horváth Kitti, Bertus Kitt: Felnőtt kétpárevezős: 1. hely
-Döbröntey Réka, Szekér Anna, Sőnfeld Zsuzsanna, Papp Sarolta: Felnőtt négyes: 1. hely
-Ács Kristóf, Kovács Kornél: Felnőtt kétpárevezős: 1. hely
-Forrai Dávid, Szigeti Roland: Felnőtt kettes: 1. hely
-Krpesics Péter, Vallyon Bence: Felnőtt kettes: 2. hely
-Csiszár Péter, Szlovák Bence: Felnőtt kétpárevezős: 1. hely
-Juhász Dániel, Fiala Balázs, Németh Sámson, Müller Márk: Felnőtt négypárevezős: 2. hely

Az érmes egységeink a vasárnapi versenynapon  (a futamok időrendi sorrendjében):

-Németh Mercédesz: Ifjúsági egypárevezős: 1. hely
-Abid Syham: Felnőtt könnyűsúlyú egypárevezős: 1. hely
-Danó Dániel, Barocs Bende: Ifjúsági kétpárevezős: 1. hely
-Tapai Dániel, Becsei Bonifác: Ifjúsági kettes: 2. hely
-Szabó Márton: Ifjúsági egypárevezős: 1. hely
-Illényi Dániel, Schopf Barnabás, Borsányi Gábor, Kerekes Krisztián: Ifjúsági négypárevezős: 1. hely
-Lajkó Áron, Benárik Dávid, Kunstár Márk, Király Csaba: Serdülő négypárevezős: 2. hely
-Tari Kitti: Serdülő egypárevezős: 3. hely
-Tremmel Flóra, Elek Boróka: Serdülő kétpárevezős: 3. hely
-Horváth Kitti, Bertus Kitt: Felnőtt kétpárevezős: 1. hely
-Ács Kristóf, Kovács Kornél: Felnőtt kétpárevezős: 1. hely
-Forrai Dávid, Szigeti Roland: Felnőtt kettes: 1. hely
-Krpesics Péter, Vallyon Bence: Felnőtt kettes: 2. hely
-Gadányi Zoltána: Felnőtt egypárevezős: 3. hely
-Csiszár Péter, Szlovák Bence: Felnőtt kétpárevezős: 1. hely
-Polivka Dóra, Krémer Eszter: Felnőtt könnyűsúlyú kétpárevezős: 1. hely
-Domonkos Zita, Preilv Vivien: elnőtt könnyűsúlyú kétpárevezős: 2. hely
-Döbröntey Réka, Szekér Anna, Sőnfeld Zsuzsanna, Papp Sarolta: Felnőtt négyes: 1. hely
-Nasz Eszter, Dobó Franciska, Adonyi Sarolta, Papp Dorottya: Felnőtt négyes: 2. hely
-Juhász Dániel, Fiala Balázs, Németh Sámson, Müller Márk: Felnőtt négypárevezős: 2. hely

 
Szívből gratulálunk a teljes magyar csapatnak a kitűnő teljesítményhez! 

-CB-
 
https://www.facebook.com/Magyar-Evez%C5%91s-Sz%C3%B6vets%C3%A9g-Hungarian-Rowing-Federation-1464367550464215/?fref=nf

Hír kategóriák: